Loading
X
English Deutsch Росси́я Zadzwoń: +91 31 18 809 | biuro@kaja.szczecin.pl
Medal ISO
  • Wysoka jakość produktów
  • Szybka realizację zamówień
  • Dostępność produktów
Zobacz nasze produkty do profesjonalnego sprzątania


Kaja-Jakubaszek sp. j. od 1990 r. stabilnie i systematycznie umacnia swoją pozycję w branży motoryzacyjnej. Nasza oferta obejmuje akcesoria do mycia i pielęgnacji samochodów. Wśród nich szczególne miejsce zajmują wyroby z irchy naturalnej, które uzyskały Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dobra jakość produktów jest dla nas najważniejsza. To element naszej tradycji, także źródło sukcesów i główny priorytet rozwoju. Stale rozbudowujemy gamę produktów, wprowadzając nowe wyroby z nowoczesnych materiałów. Dbamy o estetykę i funkcjonalność opakowań. Potwierdzeniem naszej dbałości o jakość wyrobów i usług jest Certyfikat Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000 uzyskany w czerwcu 2005 roku. W sierpniu 2010 roku certyfikat został rozszerzony do normy ISO 9001:2008.

Nasze atuty docenili i potwierdzają wieloletnią współpracą nasi klienci - sieci stacji paliw, sieci stacji serwisowych, sieci handlowe, dystrybutorzy w branży motoryzacyjnej. Znaczną część produkcji wysyłamy poza granice Polski. Istotną część produkcji stanowią gotowe upominki reklamowe (www.kajagift.pl) - wszystkie nasze produkty są doskonałymi nośnikami reklamy. Przygotowujemy wyroby z kolorowymi nadrukami, wszywkami i tłoczeniem zarówno dla agencji reklamowych jak i firm branży motoryzacyjnej - zarówno największych koncernów paliwowych, producentów wiodących marek motoryzacyjnych jak i mniejszych usługodawców - warsztatów, myjni i handlowców.

Od kilku lat oferujemy z powodzeniem także rozwiązania w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości (www.kajaproline.pl). Zgodnie z dotychczasową polityką firmy korzystamy tylko z najwyższej jakości surowców tworząc linię produktów dostosowaną do różnorodnych potrzeb naszych klientów oraz wymagań systemu HACCP.

Nie boimy się nowych wyzwań, realizujemy założone cele, a ciągły rozwój i dbałość o jakość to nasza pasja.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda